Уяви собі,що в класі в якому 30 учнів ,розігрується дві безкоштовні турістичні поїздки в Афріку.Яка ймовірність того,що в Афріку поїдуть два твої друга?
- 25.09.2018 08:02
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Хороший вариант только один оба из двух друзей едут, а общее число С(30;2)= 30*29/1*2= 435
Р=1/435
- 26.09.2018 23:26