Один із коренів рівняння х²+ах-12=0 дорівнює 2. Знайти другий корінь і коефіцієнт а
- 07.02.2018 09:08
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
х₁х₂ = - 12; х₂ = - 12 : 2 = - 6
а = х₁ + х₂ = - 6 + 2 = - 4
х² + 4х - 12 = 0
- 08.02.2018 10:08