Змішали два види цукерок вартістю 45 грн і 54 грн за кілограм, після чого утворилося 25 кг суміші вартістю 48 грн 96 коп. за кілограм. По скільки кілограмів цукерок кожного виду взяли для суміші?
- 12.06.2018 12:13
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Х + у = 25
Решение
48,96х - 45х = 54у - 48,96у
3,96х = 5,04у
Х = 25 - у
3,96( 25 - у ) = 5,04у
99 - 3,96у = 5,04у
99 = 9у
у = 11 ( кг ) по 54 гривен
Х = 25 - 11 = 14 ( кг ) по 45 гривен
- 13.06.2018 18:36