За 7 зошитів і 3 ручки заплатили 6 грн.20коп..Скільки коштує 1 зошит і 1 ручка, якщо ручка дорожча за зошит на 40 коп.(Розв'язати за допомогою лінійного рівняння
- 15.04.2018 10:36
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
6 грн -600коп
7х+ 3*(х+40)= 620
7х+3х + 120= 620
10 х= 620-120
10 х = 500
х=50
Тоді 1 зошит коштує х - 50 коп, а 1 ручка - х + 40 - 90 коп
- 16.04.2018 22:37