Знайти 4 член геометричної прогресії коли б1=6,б2=-2
- 09.09.2018 10:31
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
q=b₂/b₁=-2/6=-1/3
b₄=b₁*q³=6*(-1/3)³=6*(-1/27)=-2/9.
Ответ: b₄=-2/9.
- 01.01.1970 00:00