Срочноооо, помогите, очень нужно :знайдіть номер члена арифметичної прогресії ,який дорівнює 10,9; якщо а1=8,5;d=0,3
- 15.07.2018 12:00
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
10.9=8.5+(n-1)*0.3
10.9=8.5+0.3n-0.3
0.3n=10.9-8.5+0.3
0.3n=2.7
n=9
Девятый член прогрессии
- 16.07.2018 09:29