Знайдіть суму перших чотирьох членів геометричної прогресії якщо B1=2 Q=3
- 25.01.2018 17:43
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
q = 3
n = 4
b4 = b1 · q³ = 2 · 3³ = 54
S4 = (b4 · q - b1)/(q - 1) = (54 · 3 - 2)/2 = 80
- 26.01.2018 13:43