Знайдіть другий гострий кут прямокутника трикутника якщо перший дорівнює:
1)3°;2)37°;3)64°;4)86°
- 10.08.2018 18:47
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
1)90-3=87
2)90-37=53
3)90-64=16
4)90-86=4
- 11.08.2018 12:19