Із пункту А у пункт В відстань між якими 180 км одночасно виїхали 2 автомобіля
Через 2 год виявилося що перший проіхав на 20 км більше ніж другий.Знайти швидкість другого автомобіля коли відомо що на весь шлях перший затратив на 15 хв менше ніж другий
- 12.03.2018 18:33
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
180/y-180/x=0,25 |×4 720x-720y=xy
2x-2y=20 |÷2 x-y=10 x=y+10
720*(10+y)-720y=(10+y)*y
7200+720y-720y=10y+y²
y²+10y-7200=0 D=28900
y₁=80 y₂=-90 ∉
Ответ: скорость второго автомобиля 80 км/ч.
- 13.03.2018 17:21