Спростіть вираз(3а+1)(9а^2-3а+1) і знайдіть його значення при а=1/3
- 25.03.2018 06:00
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
а = 1/3
27 * ( 1/3 )³ + 1 = 27 * ( 1/27 ) + 1 = 1 + 1 = 2
- 26.03.2018 15:54