F(×)=(ײ₊5)(ײ₋4)₊2√× и f(×)=√2ײ₋(3×₋2)(5×₊1)₋√× функцияның туындысын табу өтінем көмектесіңіздерші
- 04.08.2018 03:00
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Дано: f(x)=3x+5Найти f(2); f(0); f(-4)Решение:f(2)=3*2+5=11f(0)=3*0+5=5f(-4)=3*(-4)+5=-7Ответ: f(2)=11; f(0)=5; f(-4)=-7.Надеюсь, что решила правильно)
- 05.08.2018 14:35