Мати купила 7 тістечок по x грн і y шоколадок по 35 грн,заплативши за шоколадки більше,ніж за тістечка.на скількі більше заплатила мати за шоколадки, ніж за тістечка? Обчісліть значеня отриманого виразу,якщо x=20,y=8(пажалуста рішіть і умову пліс)
- 06.09.2018 03:48
- Алгебра
Ответы и объяснения 2
при х=20, у=8
7*(5*8 - 20)=7*20=140(грн)-на столько больше заплатили за шоколадки
- 07.09.2018 10:06
7 кисточке = 20 гривен
8 шоколадок = 35 гривен
35-20=15
на 15 гривен мама заплатила за шоколадки больше чем за кисточки.
- 08.09.2018 00:55