Пароплав пройшов 170 км за течією річки на 2 год швидше,ніж 210 км проти течії.Знайдіть власну швидкість течії ,якщо власна швидкість пароплава дорівнює 32 км/год.
- 22.01.2018 00:14
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
32+х км/ч - скорость по течению
32 - х км/ч - скорость против течения
210/(32-х) - 170/(32+х)=2
210(32+х) - 170(32-х)=2(32+х)(32-х)
6720+210х -5440+170х=2048-2х²
1280+380х=2048-2х²
2х²+380х-768=0
х²+190х-768=0
D/4=9025+768=9793=+-98,96²
х1=95-98,96= - 3,96 - неверно
х2=95+98,96=193,96
- 23.01.2018 20:57