Скільки коренів має рівняння (log2 x)^2-5log2 x+24=0?
- 20.09.2018 13:30
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
log2_ x = t;
t^2 - 5 t - 24 = 0;
D = 25 + 96 = 121= 11^2;
t1 = - 8; ⇒ log2_ x = - 8 ; x = 2^(-8) = 1/ 256.
t2 = 3.⇒log2_ x = 3; x = 2^3; x = 8.
Ответ 2 корня
- 21.09.2018 08:46