За 4 години руху за течією і 5 годин руху проти течії теплохід пройшов 214 кілометрів. а за 6 годин руху за течією і 3 години руху проти течії 222 кілометра.знайти швидкість теплохода проти течії.
- 06.09.2018 00:17
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
4( Х + y ) + 5( X - y ) = 214
6( X + y ) + 3( X - y ) = 222
Решение
4х + 4y + 5x - 5y = 214
6x + 6y + 3x - 3y = 222
9x - y = 214
9x + 3y = 222
- 9x - 3y = - 222
- 4y = - 8
y = 2 ( км/час ) скорость против течения
9х - 2 = 214
9х = 216
Х = 24 ( км/час ) собственная скорость
24 - 2 = 22 ( км/час ) скорость против течения
Ответ 22 км/час
- 06.09.2018 10:05