У магазині є 1000 батарейок. з них 4 - браковані. Яка ймовірність того, що куплена батарейка виявиться
а) Бракованою
б) Не бракованою
2. У школі є два шостих класи. У 6-А навчається 16 дівчат і 12 хлопців, а 6-Б - 14 дівчат і 16 хлопців. Знайдіть імовірність того, що шестикласник, якого ви зустрінене, є:
а) дівчинкою
б) хлопцем з 6-Б
- 04.01.2018 07:11
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
1)
формула Р (А) = m/n
m- число благоприятных событий(исходов)
n- число всех возможных событий
a)
m= 4
n=1000
P(A) = 4/1000= 0.004
б)
m= 1000-4= 986
n=1000
Р(В) = 986/1000= 0.986
или Р(В) = 1- Р(А) = 1-0,004=0,986
2)
a)
m= 16+14=30
n= 16+12+14+16= 58
Р(D) = 30/58= 15/29 ≈0,517
б)
m=16
n=58
Р (Х) = 16/58= 8/29 ≈0,276
- 05.01.2018 01:57