Скільки грамів 25-відсоткового і скільки грамів 50-відсоткового розчинів кислоти треба взяти, щоб отримати 20 кг 40-відсоткового розчину кислоти?
- 12.01.2018 00:20
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
40% от 20 кг
20кг * 0,4= 8кг ( это чистой кислоты)
25% = 0,25
50% = 0,5
Пусть первый раствор = х кг, второй раствор = (20 - х)кг
0,25 х + 0,5 (20 - х) = 8
0,25 х + 10 - 0,5 х = 8
0,25 х = 2
х = 2 : 0,25 = 8 (кг)
Ответ первого раствора надо взять 8 кг, а второго 12 кг
- 12.01.2018 01:55