Сторони трикутника доівнюють 6см і 8 см . Медіана трикутника,проведена до його третьої сторони ,доівнює √46 см.Знайдіть невідому сторону трикутника
- 18.01.2018 17:52
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Используем формулу медианы, которая нам позволит решить данную задачу.
m=0,5*√(2a²+2b²-c²),
m²=0,25*(2*а²+2*b²-с²)
4*46 -72-128=-c²
c²=16
c=√16=4 cм
- 19.01.2018 23:57