Решите уравнение 3x-1/6 -2x+3/8=2
- 11.02.2018 11:45
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Х=2+1/6-3/8
х=дві цілих одна шоста-3/8
х=спільна риска дробу спільний знаменник 24, додаткові множники 4 і 3
х=(52-9)/24=43/24=одна ціла 19/24
- 12.02.2018 15:17