Із двох селищ , відстань між якими дорівнює 20 км ,одночасно вирушили на зустріч один одному два пішоходи й зустрілись через 2 год після початку руху . Знайдіть швидкість кожного пішохода , якщо відомо , що перший пішохід проходить за 4 год 12 км більше , ніж другий за 3 год .
- 26.01.2018 15:47
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Нехай х та укм/год-швидкісті пешеходів.Тоді 2х+2у=20 та
4х-3у=12.Маємо:
2х+2у=20 4х+4у=40
4х-3у=12, 4х-3у=12
7у=28 у=4(км/год), х=10-4. х=6км/год,\
Відповідь:6км/год,4км/год
- 27.01.2018 15:06