На взуттєвій фабриці пошили 5340пар дитячого,чоловічого,жіночого взуття.Чоловічого взуття було пошито 2100 пар,а жіночого-у 5 разів більше,ніж дитячого.На скільки відсотків жіночого взуття було пошито більше,ніж дитячого?
- 05.05.2018 05:36
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Х-детской
5х-женской
2100-мужской
х+5х+2100=5340
6х=5340-2100
6х=3240
х=3240:6
х=560-детской
560*5=2800-женской
560-100%
(2800-560)-у%
2240*100/560=400% женской обуви больше,чем детской
- 06.05.2018 10:54