Укажіть точку яка належить графіку функції y=-2x+3
a(-1,1)
b(-2,-1)
в(3,-3)
г(0,2)
- 15.05.2018 10:07
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
-2•(-1)+3=2+3=5 нет -2•(-2)+3=4+3=7 нет -2•3+3=-6+3=-3 да -2•0+3=3 нет
- 16.05.2018 04:48