Обчислити суму перших двадцати членів арифметичних прогресії (аn),a1=2,a7=20
- 19.03.2018 15:25
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
А7=а1+6d=20
2+6d=20
6d=18
D=3
a20=2+19*3=59
S20=(a1+a20)*20/2=61*10=610
- 21.03.2018 00:20