Решить и прирівняти до 0
49-(x-4)²=0
a³-16a=0
12y²-60y=0
Довести,що вираз набуває лише невід'ємних значень.
x²+2x+y²-4y+5
- 18.03.2018 03:14
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
49- х^2+8х-16=0
-х^2+8х+33=0
Д= 64-4×(-1)×33=64+132=196=14^2
х1= (-8-14)/2×(-1)=-22/-2=11
х2= (-8+14)/-2= 6/-2=-3
а^3-16а=0
а (а^2-16)=0
а1=0
а^2=16
а=4
12у^2-60у=0
12у=0 у1=0
у-5=0
у2=5
- 19.03.2018 20:34