У ящику лежать х зелених ,у синіх і z червоних куль .Знайдіть z ,якщо ймовірність навмання витягти червону кулю дорівнює 5/12,а х=4,у=3
- 03.01.2018 04:39
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Вероятность вынуть красный цвет P=z/(x+y+z)=z/(4+3+z)=5/12, откуда z=5/3+5/4+5z/12, 7z/12=5/3+5/4=35/12,7z=35, z=5
- 04.01.2018 08:53