По мішені стріляють 8 разів.Ймовірність влучення в мішень під час кожного пострілу дорівює 3/5.Яка ймовірність того,що з 8-ми пострілів у мішень влучать 5 разів?
- 21.07.2018 19:33
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Эта вероятность P=8!/(5!*3!)*(3/5)^5*(1-3/5)^5=7*8*243*32/(5^10)=0,04
- 22.07.2018 13:38