1)(6+3x)в квадрате
2)(4a-3)в квадрате
3)(12+x)(12-x)
4)(t-k)(k+t)
5)(m-3n)(-3n-m)
6)2ab"в квадрате"-c"в квадрате")(2аb"в квадрате"+с"в квадрате")
7)(7-4)"в квадрате"(7+4)"в квадрате"
- 27.09.2018 23:02
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
1) 36+36x+9x²
2)16a²-24a+9
3)144-x²
4) t²-k²
5) -m²+9n²
6) (2ab²-c²)(2ab²+c²)=4a²b^4-c^4
7) 9*144=1296
- 28.09.2018 07:46