Відстань між двома пристанями 180 км. Моторний човен подолав її туди і назад за 11 годин . Знайдіть власну швидкість човна, якщо швидкість течії річки 3 км.ч
- 26.06.2018 09:21
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Скорость по течению х+3км/ч
скорость против течения х-3км/ч
180/(х+3)+180/(х-3)=11
11х²-99-180(х-3+х+3)=0
11х²-360х-99=0
D=129600+4356=133956
√D=366
x1=(360-366)/22=-3/11 не удов усл
x2=(360+366)/22=33км/ч собственная скорость
- 27.06.2018 02:01