Обчислити:
корінь квадратний з 2012*2013*2014*2015+1
все під коренем
- 02.04.2018 06:15
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
2012=2017-5
2015=2017-2
2013=2017-4
2014=2017-3
2012*2015=2017²-7·2017+10=A
2013*2014=2017²-7·2017+12=A+2
A(A+2)+1= A²+2A+1=(A+1)²
√2012*2013*2014*2015+1=A+1=2012·2015+1= 4054181
- 03.04.2018 05:00