Помогите плиз очень надо !! звільніться від ірраціональності в знаменнику дробу:
√2+1/√2-1
- 14.09.2018 10:13
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
(√2+1)/(√2-1)=(√2+1)(√2+1)/((√2-1)(√2+1)=(√2+1)²/((√2)²-1)=
=(2+2√2+1)/(2-1=3+2√2.
- 15.09.2018 14:37