1. Укажіть множину, що складається з коренів рівняння:
(4-х2)корінь з х = 0
2. Укажіть множину цілих розв'язків нерівності: |x|<3
3. Укажіть множину нат. розв'язків нерівності: 8/х більше чи рівне х в кв.
Допоможіть будь-ласка
- 08.01.2018 16:30
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
1)(4-x²)√√x=0
x≥0
(2-x)(2+x)=0
x=2 U x=-2 не удов усл
x={0;2}
2)|x|<3
-3
3)8/x-x²≥0
(8-x³)/x≥0
(2-x)(4+2x+x²)/x=0
2-x=0⇒x=2
4+2x+x²>0 при любом х,т.к. D<0
x=0
_ + _
----------(0)--------------[2]-----------------------
x∈(0;2]
- 09.01.2018 15:52