Автомобіль їде зі швидкістю 60км./год,. З якою швидкістю він має їхати, щоб проїжджати кожен кілометр на 1/4 хв. швидше?
- 08.01.2018 03:32
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Якщо його швидкiсть 60 км/год, то за 1хв авто проходить 1 км: 1) 60 км : 1 год = 60 км : 60 хв = 1 км/хв; Нова його час проходження 1 км становитиме: 2) 1 хв - 1/4 хв = 3/4 хв; Нова швидкiсть становитиме: 3) 60 : 3/4 = 60 * 4/3 = 80 км/год
- 09.01.2018 00:28