Сплав міді, цинку і олова, загальна маса якого дорівнює1 кг, містить олова на 20% більше, ніж міді, а цинку на 50% більше ніж олова. Яка маса цинку у сплаві?
- 17.05.2018 00:34
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Нехай мiдi х кг, значить олова (х+0,2х) = 1,2х, а цинку (1,2х+0,5*1,2х) = 1,8х, тодi складемо рiвняння: х + 1,2х + 1,8х = 1, 4х = 1, х = 0,25 кг - мiдь, 1,2х = 1,2*0,25=0,3 кг - олово, 1,8х = 1,8*0,25 = 0,45 кг - цинк. Маса цинку у сплавi склада 0,45 кг
- 17.05.2018 09:02