З двох міст відстань між якими 24 км олночасно назустріч один одному вирушили два пішоходи і зустрілися через 3 години . Знайтм швидкість кожного з них, якщо перший пішохід пройшов на 6 км більше, ніж другий
- 04.05.2018 06:19
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
24-6=18
18÷2=9(км)лройшов другий пішохід
24-9=15(км)перший пішохід
9÷3=3(км\год)
15÷3=5(км\год)
- 05.05.2018 21:00