. Корені х1 і х2 рівняння х2-3х+m=0 задовольняють умову 2х1-3х2=16. Знайдіть корені рівняння і значення m.
- 27.01.2018 01:37
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
x1+x2=3 U x1*x2=m
x1=3-x2
2*(3-x2)-3x2=16
6-2x2-3x2=16
-5x2=16-6
-5x2=10
x2=10^(-5)
x2=-2
x1=3-(-2)=5
m=-2*5=-10
- 28.01.2018 19:54