Знайдіть суму двадцяти перших членів арифметичної прогрессії ( аn) , якщо а5 = -0,8; а11=-5
- 14.09.2018 03:27
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
A5=-0,8 a11=-5
d=(a11-a5)/6=(-5+0,8)/6=-4,2/6=-0,7
a1=a5-4d=-0,8-4*(-0,7)=-0,8+2,8=2
S12=(2a1+11d)*12/2=(2a1+11d)*6=(2*2-11*0,7)*6=(4-7,7)*6=-3,7*6=-22,2
- 15.09.2018 12:26