Теплохід пройшов за течією річки 48 км і стільки само проти течії затративши на весь шлях 3 год. Знайдіть власну швидкість теплохода якщо швидкість течії річки становить 4км/год
- 27.05.2018 16:15
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Х+4 - скорость по течению
х-4 - скорость против течения
Всего 48+48=96
((х+4)+(х-4)) *3 =96
6х=96
х=16 - скорость теплохода
- 28.05.2018 13:47