За перший місяць побудували 65% км дороги, за другий 80% остачі, а за третій рештку 56 км. Сільки км дороги було пабудовано?
- 14.05.2018 00:24
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Так як за 3-й місяць - решту, тобто 100% - 80% = 20%.
Виходить, що 56 км = 20% остачі.
Робимо пропорцію:
20% - 56 км
80% - х
х= 80*56/20 = 224 км - побудовано за 2-й місяць.
За 2-й і 3-й місяць разом побудовано: 224 + 56 = 280 км, що становить 35% від усієї довжини дороги(100% - 65% = 35%)
Виходячи з цього знаходимо довжину, яку побудували за 1-й місяць:
280 км - 35%
х км - 65%
х= 280*65/35 = 520 км - за 1-й місяць
Разом дороги за 3 місяці: 520 км + 224 км + 56 км = 800 км
- 15.05.2018 16:18