Знайдіть найбільший від'ємний корінь рівняння
1 + sin2x =(sin2x - cos2x)2
- 23.02.2018 07:12
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
1 + Sin 2x = Sin² 2x -2Sin 2x Cos 2x + Cos² 2x
1 + Sin 2x = 1 - Sin 4x
Sin 2x + Sin 4x = 0
2Sin 3x Cos x = 0
a) Sin 3x = 0 б) Cos x = 0
3x = πn , n∈Z x = π/2 + πk , k∈Z
x = πn/3 , n ∈Z
- 24.02.2018 18:16