Піднесіть до степеня (a+2b)^2.
Подайте вираз x^3-3x^2+3x-1 у вигляді степеня.
Представте у вигляді квадрата двочлена вираз 0,25x^2+y^2-xy.
Який числовий множник можна винести за дужки у виразі 60x^2+30x+45 ?
Яке число слід поставити замість *, щоб рівність (6x-8)^2= *(3x-4)^2стала тотожністю?
- 23.03.2018 01:30
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
X^3-3x^2+3x-1 =x^3-3x^2*1+3x*1^2-1^3= (x-1)^3
0,25x^2+y^2-xy = (0,5x)^2 -2*0,5x*y+y^2 = (0,5x-y)^2
60x^2+30x+45 =15(4x^2+2x+3)
(6x-8)^2= [2(3x-4)]^2 = 4(3x-4)^2
* = 4
- 24.03.2018 16:19