Повна вартість доставки великогабаритних меблів у фірмі із перевезень складається з вартості їх доставки на 1-й поверх будинку і вартості підйому меблів на потрібний поверх. Вартість підйому меблів на кожен наступний поверх перевищує вартість їх підйому на попередній на одну й ту саму величину . Визначте повну вартість ( у грн ) доставки меблів на 11-й поверх будинку, якщо повна вартість доставки меблів на 4-й та 7- й поверхи цього будинку становить 142 грн та 154 грн відповідно.
- 05.09.2018 00:50
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
7-й этаж на 7-4=3 этажа выше 4-го.
Стоимость доставки на 7-й этаж на 154-142=12 грн больше, чем на 4-й.
Стоимость доставки на 1 этаж 12:3=4 грн.
11-й этаж на 11-7=4 этажа выше 7-го.
Стоимость доставки на 11-й этаж на 4*4=16 грн больше, чем на 7-й.
Стоимость доставки на 11-й этаж составит 154+16=170 грн.
- 06.09.2018 06:29