Обчисліть суму перших 10 членів арифметичної прогресії, якщо її перший член дорівнює 2, а шостий член дорівнює 17.
- 20.03.2018 02:14
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
A1 = 2,
a6 = 17
d = 3;
a10= a1 + 9d = 2 + 9*3 = 2 + 27 = 29
S10= (a1 + a10)/2 * 10 = 5* (2 + 29)= 155
- 21.03.2018 02:10