Одне число більше від 2 на 6 а відносяться вони як 9 :7.знайдіть ці числа?
- 07.06.2018 21:28
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Х-1число,у-2число
х-у=6
х/у=9/7⇒х=9у/7
9у/7 -у=6
9у-7у=42
2у=42
у=21
х=6+21=27
- 08.06.2018 01:36