Розв'язати рівняння і вказати проміжок , якому належить його корінь
1/(x-7)+1/(x+4)=0
- 04.06.2018 04:13
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Оскільки знаменник не = 0, то х-7 не=0 та х+4не=0, тому складаєм систему з трьох рівнянь:
1. 2з-3=0
2. х-7не=0
3. х=4не=0 далі розвязуємо
1. 2х=3
2. хне=7
3. хне=-4 отже,
1. х=одна цілаодна друга
2.хне=7
3. хне=-4. Оскільки х належить (нескінченність;-4)в обєднанні(-4;7) в обєднанні (7; = нескінченність), то х=одна ціла одна третя належить другому проміжку (-4;7).
- 05.06.2018 08:52