Знайти значення коефіціента k, при якому рівняння 3x квадрат-2kx-k+6=0. за неграмотность простите.
- 04.05.2018 06:40
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
3x²-2kx-k+6=0
D=4k²+12k-72=4(k²+3k-18)
k1+k2=-3 U k1*k2=-18⇒k1=-6 U k2=3
1)k∈(-6;3)-нет корней
2)k=-6 U k=3-один корень
3)k∈(-∞;-6) U (3;∞)-два корня
- 05.05.2018 07:37