Відомо , що 6 кг карамелі коштують стільки ж , скільки 4,7 кг батончиків.Скільки коштує 1 кг карамелі і скільки 1 кг батончиків , якщо батончики дорожчі за карамельна 1,3 грн
- 17.09.2018 08:34
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
6X = 4,7Y
Y - 1,3 = X
-------------
6 * ( Y - 1,3 ) = 4,7Y
6Y - 7,8 = 4,7Y
1,3Y = 7,8
Y = 6 ( грн ) 1 кг батончиков
X = 6 - 1,3 = 4,7 ( грн ) 1 кг карамели
- 18.09.2018 00:00