4. У лісосмузі ростуть 18 дубів. На всіх них порівну жолудів. Подув вітер, і з деяких дубів посипалися жолуді: з деяких – рівно половина, з деяких – рівно третина, а з решти – жодного жолудя. При цьому з усіх дубів разом упала рівно частина всіх жолудів. Із скількох дубів жолуді не падали?
- 18.01.2018 21:01
- Алгебра
Ответы и объяснения 2
1) у* 1/2х+ z * 1/3х=2х
1/2 у+ 1/3z=2 , шукаємо число на яке буде ділитися всі члени приклада .це число 6 .
6* 1/2y+ 6* 1/3z=6*2
3y+2z=12 , замість букв підбераємо підходящі числа . y=2 а z=3
2+3 =5 - дерев з яких падали жолуді.
2)18 - 5 =13
Відповідь : 13 дерев
- 19.01.2018 01:54
Можете подсказать что ви назвали y, а что х и z . Пожалуйста
- 21.11.2021 12:52