Скільки треба змішати 5 %-вого і 10 %-вого розчинів солі щоб одержати 250 грам 8%-вого розчину споможіть будь ласка голова розривається
- 12.07.2018 14:36
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Х-вес 5%ного
у-вес 10%ного
Система уравнений
Первое
х+у=250
х=250-у
Второе
5/100 *х+10/100 *у=8/100(х+у)
0,05х+0,1у=0,08(х+у)
0,05х+0,1у=0,08х+0,08у
0,08х-0,05х=0,1у-0,08у
0,03х=0,02у
х=0,02у/0,03
х=2у/3
2у/3=250-у
2у=3(250-у)
2у=750-3у
2у+3у=750
5у=750
у=750/5=150г-вес 10%ного
250-150=100г-вес 5%ного
- 13.07.2018 23:58