Знайти перший член арифметичної прогресії, різниця якої дорівнює 15, а сума її перших тридцяти членів дорівнює 1326.
- 19.05.2018 00:40
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Сумма тридцати членов = (2а₁+ 15*(30-1)) \ 2 * 30 = 1326
(2а₁+15*29) * 15= 1326
2а₁+435=88.4
2а₁ = -246.6
а₁ = - 173.3
- 20.05.2018 17:32