Відстань між
пунктами А і В рівна 96 км. Із пункту А вниз за течією
відправили пліт. Одночасно з цим із пункту В назустріч
із плотом відплив моторний човен і зустрівся з ним через
4 год. Яка власна швидкість (км/год) човна, якщо
швидкість течії річки рівна 3 км/год?
- 28.06.2018 00:10
- Алгебра
Ответы и объяснения 2
X - скорость течения
у - скорость катера относительно воды
S = x*t + (y-x)*t = y*t
y=S/t = 96 км/4 час = 24 км/час
- 28.06.2018 10:55
Пусть х-скорость катера
тогда 4*(х-3)-расстояние, которое прошел катер
4*3=12 км-прошел плот
4*(х-3)+12=96
4х-12+12=96
4х=96
х=24 км/ч скорость катера
- 30.06.2018 00:21